Mohlo by vás zajímat

Vedoucí

Náš tým společně připravuje tábory už téměř 20 let. Jsme profesionálové s pedagogickým vzděláním a vlastními rodinami, případně studenti vysokých škol a děti, které s námi jezdily v minulosti.

Program

Nekopírujeme konkurenci, ale vymýšlíme vlastní unikátní program přímo na míru dětem, věku nebo počasí. Střídáme běhání, tématické bojovky a etapovky nebo bláznivé večery v kostýmech a diskotéky. Zkrátka od každého trochu, aby se nikdo nenudil a zábavu si užily menší i starší děti.

Pro každý den je zároveň připravena tzv. suchá i mokrá varianta programu. Pokud tedy táborovému životu sluníčko nepřeje, vždycky máme co dělat.

Ubytování

Děti bydlí v chatičkách. Každá chata má 4 lůžka a je plně vybavená, včetně peřin a ložního prádla. Pokud by byla zima, chatičky mají k dispozici topení. V areálu je sociální zařízení, teplá voda a vše, co je potřeba.

Jídlo

O stravování se stará zkušený personál v místní kuchyni. Jídlo máme 6 x denně – snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře a druhá večeře. Pitný režim je zajištěný po celý den.

V kuchyni se plnohodnotně postaráme i o děti, které trpí alergiemi nebo jsou diabetici a vegetariáni.

V táborovém kiosku si mohou děti koupit limonády, slané i sladké dobroty. Nákup dobrot hlídá každý vedoucí tak, aby se pamlsky nestaly náhradou normálního jídla.

Zdravotní péče

Po celou dobu pobytu se o táborníky stará kvalifikovaný zdravotník. Dohlíží na správné podávání léků nebo ošetření drobných šrámů. k dispozici je přitom dětem 24/7. Pro akutní případy je navíc vždy připraveno vozidlo pro převoz do nejbližší nemocnice.

Doprava

Doprava je vlastní. Rodiče se tak alespoň mohou osobně seznámit s vedoucími a podívat se do areálu, kde děti tráví prázdniny.

Pokud víte, že bude dítě odjíždět dříve nebo nastupovat později, stačí zavolat a domluvit se. V areálu je neustále kompetentní osoba, která dítě od rodičů převezme nebo jej připraví na odjezd