Program

Každá hra, kterou hrajeme musí být show a nesmí jí chybět příběh.“

Program tábora připravujeme se vším všudy, ať už jde o malé nebo velké hry. Vymýšlíme originální program na míru dětem, jejich věku a podle toho, co zrovna frčí.

Vycházíme přitom z tradic původních táborů, které se snažíme šmrncout moderním světem.

Podle potřeby střídáme běhání, bojovky a etapovky nebo bláznivé večery v kostýmech a diskotéky. Jednoduše od každého trochu, aby se nikdo nenudil a zábavu si užily menší i starší děti.

ZOMBIE APOKALYPSA

Jaderná katastrofa, která se zvrhne v globální katastrofu, v které musí děti bez rozdílu bojovat o přežití. Trocha běhání, strategie a nakonec noční bojovka proti zombíkům.

BITVA O BRITÁNII

Nad Potštejnem vypukne největší letecká bitva v historii, kde spolu národy spolu soupeří o nadvládu. Je to souboj vůle, taktiky, kde nezáleží na věku, ale rozhoduje i trochu štěstí. V letadlech na mořem…

FORMULE 1

Běhací hra pro týmy velkých i malých na motivy závodů formule 1. S technickou přípravou dopoledne a jízdou v opravdických formulích, různými okruhy, včetně kvalifikace, boxů, týmem mechaniků, výměnou pneumatik a šampaňským na konci.

JAK VYCVIČIT DRAKA

Velká hra podle známého filmu z vikingského prostředí plná bitev, létání na dracích a bojů s nepřáteli nebo plavení na drakkarech rozbouřenou řekou. Jde o zábavu pro dvojice, mále a velké, se silným příběhem a v kostýmech.

ODYSEA

Trojská válka, kde je úkolem dětí najít bájnou Tróju a zachránit krásnou Helenu. Během hry tak musí postavit loď, zvládnout plavbu a nepoztrácet námořníky, přežít bratrovražednou bitvu a samozřejmě, postavit trojského koně.