Ubytování

V areálu nám nechybí nic, bez čeho se správný táborník neobejde.“

Tábořiště leží uprostřed lesů na břehu řeky Orlice. Na dohled máme hrad a do městečka, kam jezdíme pro poštu, je to dvacet minut pěšky. Kousek z tábora to ale máme i do Doudleb, Častolovic nebo na hrad Litice.

Jak bydlíme?

Děti jsou ubytované v plně vybavených chatičkách s elektřinou a topením, pro případ, že by nám počasí nepřálo. Každá chatka má 4 lůžka, včetně peřin a ložního prádla. V areálu je sociální zařízení, teplá voda a všechno, co je potřeba.

Kde se koupeme?

Máme parádní vyhřívaný bazén s klouzačkou a dokonce brouzdalištěm pro ty úplně nejmenší. A pokud chceme trochu dobrodružství, chodíme se koupat a řádit do řeky Orlice.

Kde baštíme?

O jídlo se nám starají skvělé kuchařky, které umí jak omáčky, tak langoše, ale zvládnou i jídla pro diabetiky a vegetariány. Stačí říct. Jídlo přitom máme 6 x denně a když je hlad, tak klidně ještě dostaneme něco navrch.

V táborovém kiosku si potom děti mohou koupit limču nebo něco dobrého na zub. Nákupy hlídá každý vedoucí tak, aby se pamlsky nestaly náhradou normálního jídla.

Kde hrajeme hry?

V areálu máme několik hřišť, které se dají využít na všechno, co nás napadne. Ať už jde o fotbálek nebo velkou letadlovou bitvu. K hrám a aktivitám se dá samozřejmě využít i bezprostřední okolí tábora. A když se nám počasí nelíbí, máme tu dvě herny, kam se můžeme klidně zašít.